Строительная компания Euro House

Адрес: Украина, Киевская , Киев, Щекавицкая , 30/39 , офис - 15

Телефон: +38 (063) 8390058

e-mail: d.prymak@sunrise-group.com.ua

Сайт: https://eurohouse.ua

понедельник
перерыв
без перерыва
вторник
перерыв
без перерыва
среда
перерыв
без перерыва
четверг
перерыв
без перерыва
пятница
перерыв
без перерыва
суббота
выходной
воскресенье
выходной

Компанія Euro House 

Ми - виробничо-будівельна компанія, яка проектує і будує каркасні будинки «під ключ». Ми працюємо за сучасними європейськими стандартами приватного і комерційного будівництва, успішно застосовуючи популярні технології екологічного та енергозберігаючого будівництва в Україні. Використовуючи інноваційні розробки в області швидкого будівництва, ми допомагаємо сім'ям отримати комфортне житло і втілити в життя їх мрію про власний будинок.

За майже десятирічну історію роботи компанії ми змогли підтвердити звання лідера приватного будівництва в Україні. Працюючи на ринку України з 2008 року, ми реалізували понад 500 проектів, 1000 осіб стали клієнтами компанії, за нашими проектами побудовано більше 700 споруд. Географія діяльності компанії охоплює всю територію України. 4 наших представництва щодня приймають клієнтів у себе в гостях, а карта наших об'єктів завершеного будівництва з кожним днем збільшується.

ПРОЕКТУЄМО

Будівництво кожного об'єкта починається з вибору проекту - архітектури будинку. Ми пропонуємо вибір з безлічі варіантів вже готових (типових) проектів або розробку індивідуального проекту з урахуванням особистих побажань замовника. Проектування об'єкта - складний і мультизадачний процес, який вимагає правильного підходу, знання програм та участі експертів. Тому ми намагаємося робити його максимально прозорим, зрозумілим і вигідним для замовника.

З 2010 року до складу компанії входить власне проектне бюро. Всі наші проекти на 100% витримують вимоги державних будівельних норм і навіть випереджають їх, орієнтуючись на більш високі європейські вимоги по енергозбереженню. На нашому сайті ви знайдете близько 500 готових рішень і понад 100 типових розробок різних архітектурних стилів і площ.

БУДУЄМО

Завдяки унікальній технології будівництва приватний будинок можна звести за 2-3 місяці. Кожен етап будівництва ми виконуємо самостійно силами наших професійних бригад. Кожен з наших будівельників - майстер своєї справи, який має великий досвід в будівництві приватних будинків. Ми використовуємо тільки сертифіковані матеріали, професійний інструмент, професійну техніку, обов'язкові засоби захисту працівників на об'єкті. Тому контроль якості будівництва відбувається на вищому рівні. І головне: ми дотримуємось строків будівництва та робимо доступним і зрозумілим для замовника кошторис. Всі здані нами об'єкти в результаті стають найкращим місцем на землі для наших замовників.